Bitlis Eren Üniversitesinde, 2023 Yılı Yönetimi Gözden Geçirme (YGG) Toplantısı Yapıldı

Üniversitemiz Kalite çalışmaları kapsamında "2023 Yılı 1. İç Tetkiklerin Yapılması" ve "2022 Yılı Akademik ve İdari Personel Memnuniyet Anketlerinin Değerlendirilmesi" gündemleri ile 31/05/2023 tarihinde 2023 Yılı Yönetimi Gözden Geçirme (YGG) Toplantısı Yapıldı.

Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı Rektör Prof. Dr. Necmettin Elmastaş Başkanlığında, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ferit İzci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Yılmaz, Akademik ve İdari Birim Yöneticileri ve Kalite Koordinatörü Öğr. Gör. Hakan Tuzcu ile Kalite Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Kenan Deniz katıldı.

Toplantı, Kalite Koordinatörlüğü tarafından şimdiye kadar yapılan tüm çalışmalar, 2022 Yılı Kurumsal İzleme Raporuna ait bilgilendirmeler, 2023 Yılında yapılacak olan İç Tetkikler hakkında bilgilendirmeler ve 2022 Yılında Üniversitemiz Akademik ve İdari Personellerinin anket sonuçlarının değerlendirilmesi kapsamında Kalite Koordinatörü Öğr. Gör. Hakan Tuzcu’nun sunumu üzerinden bilgilendirmeler yapılarak görüş ve öneriler ile son buldu.