Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Rektörümüz Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri Programına Katıldı

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 14.08.2017, 619 defa okundu.

BETAV’ın düzenlediği Bitlis gezisinin ikinci gününde Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Eren Holding ve BETAV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren ve BETAV üyeleriyle “Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri” etkinliğine katıldı.

Adilcevaz Belediyesi tarafından yapılan halk plajının açılışına katılan Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım ve BETAV üyeleri daha sonra su kayağı ve yüzme yarışlarını izledi. Plaj Futbolu açılış törenine de katılan grup buradan Süphan Dağı’na çıkarak 2500 metre yükseklikteki Acı Yaylası’nda düzenlenen etkinliklere katıldı. Etkinlik köy çadırlarında yenilen öğle yemeğinin ardından halaylarla devam etti.

Süphan Dağı’nın eteklerinde düzenlenen etkinliğe, Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman, Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, STK temsilcileri, kamu kurum amirleri ve çok sayıda kişi katıldı.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler