Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Son Haberler

MEB Müsteşarı Yusuf Tekin Rektörümüzü Ziyaret Etti

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 11.08.2017, 773 defa okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısına” katılmak üzere Bitlis’e gelen Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’ı ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Tekin’e Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin ve İnsan Kaynakları Genel Müdürü Dr. Hamza Aydoğdu eşlik etti.

MEB Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin’i Bitlis Eren Üniversitesi’nde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım, Müsteşar Tekin’e Bitlis Eren Üniversitesi’nin eğitim yapısı, öğrenci kapasitesi ve akademik kadrosu hakkında bilgi verdi.

Bitlis Eren Üniversitesi’nin misafirperverliği için Rektör Yardım’a teşekkür eden Tekin, daha sonra Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa katıldı.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler