Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Son Haberler

Rektörümüz MEB İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısına Katıldı

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 11.08.2017, 491 defa okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 10-12 Ağustos tarihlerinde Bitlis’te düzenlenen “ İl Müdürleri Değerlendirme Toplantısına” Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’da katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, TEOG sınavı ile ilgili çeşitli örnekler vererek fırsat eşitliğinde istedikleri kriterleri yakaladıklarını söyledi.

Bitlis'in Ahlat ilçesindeki Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Aktekin, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, 81 İl Müdürü ve Daire Başkanları katıldı.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler