Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Adilcevaz MYO’da 15 Temmuz Şehit ve Gazilerimizi Anma Etkinlikleri Düzenlendi

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 17.07.2017, 804 defa okundu.

Adilcevaz MYO, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile beraber 15 Temmuz fotoğraf sergisi düzenlendi. Ayrıca Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen tırmanışa katıldı.

Adilcevaz MYO, 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik günü etkinlikleri kapsamında Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile beraber 15 Temmuz fotoğraf sergisi düzenlendi. Ayrıca Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından düzenlenen “15 Temmuz’da 15 Zirve’de Demokrasi Ateşi Yakılması” adlı programa katıldı.

Süphan Dağı zirvesine gerçekleşen ve Demokrasi Ateşinin yakıldığı tırmanışa BEÜ Dağcılık Kulübü ve Süphan Dost Derneği üyelerinin yanı sıra MYO Müdürü, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı da katıldı.

Programlar sonunda yapılan açıklamada; Türk Milletine, demokrasisine ve milli iradesine karşı gerçekleştirilen hain darbe girişiminin yıl dönümünde Milli birliğimizin ayakta tutulduğunu ve gelecekte böyle hain teşebbüslere fırsat verilmeyeceği belirtildi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler