Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Sosyal Bilimler MYO Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 09.06.2017, 646 defa okundu.

Sosyal Bilimler MYO mezuniyet töreni 08 Haziran Perşembe günü Hüsrevpaşa Yerleşkesi Konferans Salonunda çok sayıda öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

Saygı Duruşu’nun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program mezunlar adına MYO birincisi Gurbet Ekinci’nin konuşmasıyla devam etti.

Mezunların bir üniversitenin temel taşlarından biri olduğunu belirten MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Karakaş: “Bitlis Eren Üniversitesi ve Sosyal Bilimler MYO olarak bizler, belki de her şeyden önce sizlerin başarısı, duruşu ve çalışma geleneği ile anılacağız. Bu nedenle sandığınızdan çok daha önemli bir ölçüde, üniversitenizi hayatınız boyunca omzunuzda ve yüreğinizde taşıyacaksınız. Bugün ilk adımı atacağınız bu uzun ve engebeli yolda sizlere cesaret, yaşamınızda başarılar ve mutluluklar dilerim.” dedi.

Ülkemizde sosyal bilimcilere çok ihtiyaç olduğunu belirten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş: “Sosyal bilimcilerin bu ülkenin geleceğine dair kararların alınmasında, ülkenin ileriye yönelik planların belirlenmesinde ve insana dair iş ve işlemlerde daha etkin bir şekilde görev almaları gerekir. İnsan duygudan ibarettir. Duygunun olduğu her yerde güzellik, sevgi vardır, şiddet karşıtlığı vardır. Sosyal bilimler MYO mezunları olarak sizlerin ülkemizin sosyal projelerine ciddi katkılar sağlayacağına inanıyorum ve öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler