Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

İİBF Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 07.06.2017, 637 defa okundu.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) mezuniyet töreni 06 Haziran Salı günü Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İİBF Konferans Salonunda gerçekleşen törene mezun olan öğrenciler ve aileleri katıldı.

Mezunlar adına Yunus Batur’un konuşmasıyla başlayan program Fakülte Dekan Vekili Prof. Dr. Asem Nauşabayeva Hekimoğlu’nun konuşmasıyla devam etti. Prof. Dr. Hekimoğlu: “Bir ebeveyn evladının ilk gülüşünü ilk adımını ilk konuşmasını severek izler ve gururlanır. Bizler de her öğrencimizin başarısından gurur duyar ve seviniriz. Bugün evlatlarımız büyüyor ve yuvadan uçuyor. Hep birlikte acı tatlı günlerimiz oldu ama geçmişe baktığımızda sevindiğimiz şeylerin daha çok olduğunu görüyorum. Eminim ki kalbinizin bir köşesinde üniversitemiz meşale gibi yanacaktır. Hayatta hep başarılı olmanızı ve yolunuzun da açık olmasını diliyorum.” dedi.

Fakülte birincisinin konuşmasına atıf yapan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş: “Öğrencilerimizi neden çok sevmemiz gerektiğini bir kez daha gördük. Onların böyle nitelikli ve duyarlı olmalarında elbette ailelerinin kendilerine verdiği terbiyenin rolü büyüktür. Ancak aynı zamanda bu üniversitede gördükleri eğitimin ve hocalarının da bunda büyük payı olduğu unutulmamalıdır. Öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyor, kendilerini ve ailelerini bir kez daha kutluyorum” dedi.

Mezun öğrenciler tarafından hazırlanan slayt gösterisiyle devam eden program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler