Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Mühendislik Mimarlık Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 06.06.2017, 781 defa okundu.

Mühendislik Mimarlık Fakültesi mezuniyet töreni 06 Haziran Salı günü Merkez Konferans Salonunda çok sayıda öğrenci ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Fakülteyi birincilikle bitiren Fazime Aytemiş’in konuşmasıyla başlayan program Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aydın Büyüksaraç’ın konuşmasıyla devam etti. Prof. Dr. Aydın Büyüksaraç: “Üniversite eğitimi almak için gelen öğrenciler, birer fidan olarak yetişirler ve üretime katkıda bulunmak üzere ormana katılırlar. Sizler de sert ve ağır kış koşullarının yaşandığı Rahva düzlüğünün fidanları olarak güçlükleri yenerek yetiştiniz. Şantiyeler, fabrikalar, atölyeler sizleri bekliyor. Hepinizin yeni yaşam evresinde çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Bu inançla yola çıkarak, Bitlis Eren Üniversitesini temsil etmeye yetkin ve hazırsınız. Yapacağınız tüm işlerde çalıştığınız ortamlarda doğruluktan ayrılmadan, insana ve çevreye saygılı, ülke çıkarlarını ön planda tutan işler yapın. Hiçbir çıkar mesleğinizin ve inandığınız değerlerin önüne geçmesin. Hepinize mutlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” dedi.

Törene katılan herkese teşekkür eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli: “Mühendislik Mimarlık Fakültesi öğrencilerimizi bugün mezun olarak uğurlamanın gururunu yaşıyoruz. Burada bir eviniz olduğunu her zaman hatırlayın. Bugün hayata atılacak öğrencilerimizin yollarının ve bahtlarının açık olmasını diliyorum.” dedi.

Program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler