Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Teknik Bilimler MYO Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 05.06.2017, 744 defa okundu.

Teknik Bilimler MYO mezuniyet töreni 05 Haziran Pazartesi günü Hüsrevpaşa Yerleşkesi Konferans Salonunda mezun olan öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.

Teknik Bilimler MYO birincisi Yılmaz Kayniş’in konuşmasıyla başlayan program mezuniyet konuşmalarıyla devam etti. 24’ncü dönem mezunlarını vermenin mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Teknik Bilimler MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Faruk Oral: “Yıllardır devam ettirdiğiniz eğitim hayatınızın zorlu bir sürecini başarıyla tamamladınız. Bugün her biriniz kendinize ve ailelerinize yanı sıra, ülkemize ve dünyaya karşı da sorumlusunuz. Sizleri, bugüne kadar her türlü fedakarlığı göğüsleyerek yetiştiren ailenizi, ülkenizi ve üniversitenizi unutmamanızı talep ediyor, bundan sonraki hayatınızda hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli: “İki yıl önce kayıt yaptırdığınız Teknik Bilimler MYO’dan bugün mezun oluyorsunuz. Sizlere burada bir eviniz olduğunuz hatırlatarak, hayat yolunda başarılar diliyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun.” dedi.

Program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler