Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Hizan MYO Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 05.06.2017, 545 defa okundu.

Hizan MYO mezuniyet töreni 05 Haziran Pazartesi günü BESYO Konferans Salonunda çok sayıda öğrenci ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti. Tören Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Hizan MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Şule Karatepe: “Hayatınızın sonunda nerede olacağınızı bilmek istiyorsanız, nereye gittiğinizi bilmek zorundasınız. Bu nedenle kendinize doğru hedefler belirleyiniz. Önünüze çıkacak engeller ile mücadele ederek hayatınızı istediğiniz gibi olmasını sağlayacaksınız. Yapacağınız işlerde buradan almış olduğunuz bilgi, beceri ve tecrübeyle kısa zamanda önemli başarılar elde etmenizi temenni ediyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun” dedi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş: “Bugün hayatınızın dönüm noktalarından birini yaşamaktasınız. Bugüne kadar yaşadığınız hayat zorlu bir süreçti bundan sonraki hayatınızda sorumluluklarınız daha da artacaktır. Yükünüz şimdikinden daha ağır olacaktır. Ancak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü zorluğu yenip başarılı olacağınıza inanıyorum. Bundan sonraki süreçte kendinizi daha ileri bir seviyeye taşıyarak daha gelişmiş bireyler olacağınızdan şüphe duymuyorum. Zaten toplumda ancak böyle kabul görür, topluma böylelikle fayda sağlayabilirsiniz. Yeni hayatlarınızda sizlere üstün başarılar diliyorum.” dedi.

Hizan MYO birincisi Çetin Öngenç’in konuşma yaptığı program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesi ve müzik dinletisinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler