Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Sağlık Yüksekokulu Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 05.06.2017, 595 defa okundu.

Sağlık Yüksekokulu mezuniyet töreni 05 Haziran Pazartesi günü Merkez Konferans Salonunda gerçekleşti. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programa çok sayıda mezun öğrenci ve aileleri katıldı.

Mezunlar adına Sağlık Yüksekokulu birincisi Yeter Demiray’ın konuşmasının ardından konuşan Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Ahmet Beyarslan; “Yüksekokulumuzdan 2016-2017 eğitim öğretim döneminde mezun olacak yaklaşık 150 eleman ülke sağlık ordusuna önemli bir katkı sağlayacaktır. Sevgili öğrenciler Türkiye sizden hizmet bekliyor. Rehberiniz teknik ve bilim olsun. Peygamber Efendimiz de kalkınmanın, teknik ve bilimle olacağına inandığı için ‘Bilim Çin’de olsa dahi gidin ve onu alın’ demiştir” dedi.

Bugünün unutulmayacak bir gün olduğundan bahseden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli: “Dört yıl önce üniversitemize kayıt yaptıran öğrencilerimizi mezun etmenin sevincini hep birlikte yaşıyoruz. Hepinize hayatlarınızda başarılar diliyorum. Hayat yollarınızın ve bahtlarınızın açık olmasını diliyorum. Üniversitemizden ayrılırken de burada bir evinizin olduğunu daima hatırlamanızı istiyorum.” dedi.

Beslenme ve Diyetetik mezunları Öğr. Gör. Esma Aksoy Kendilci, Hemşirelik mezunları Okt. Serap Okdayan, Sosyal Hizmet mezunları da Öğr. Gör. Başak Düzel’in önderliğinde yemin törenlerini gerçekleştirdi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabir Rüstemli ve okul idarecileri tarafından ödüllerini alan öğrenciler mezuniyetlerini kep atarak kutladı.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler