Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Sağlık Hizmetleri MYO Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 02.06.2017, 684 defa okundu.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni 2 Haziran Cuma günü Hüsrevpaşa Yerleşkesinde yapıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program açılış konuşmalarıyla devam etti.

Sözlerine mezuniyet törenine katılanları selamlayarak başlayan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Okutman Hatice Öntürk, üniversitelerin başarısının mezun ettiği bireylerin başarısı ile ölçüldüğünü ifade etti. Öntürk: “Bilimsel bir kimlik kazandığınız ve hayatı öğrendiğiniz Bitlis Eren Üniversitesinin sizlere neler kazandırdığını ileriki yaşantınızda daha fazla hissedeceksiniz. Emin olduğum bir şey var ki burada edindiğiniz bilgi ve deneyimleri en iyi ve en faydalı şekilde kullanacağınız ve mesleğinizin onurunu en iyi şekilde yaşatacağınızdır.” dedi.

Öğrencileri ile gurur duyduğunu belirten Okutman Öntürk sözlerini şöyle sürdürdü: “ Sizlerin ülkemize ve dünyaya faydalı bireyler olarak yetişmesinde büyük emeği olan, verdiği desteklerle bizleri daha çok çalışmaya cesaretlendiren Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’a şükranlarımı sunarım. Ayrıca sizler için hiçbir özveriden kaçınmayan, büyük bir istekle sizlere yön veren, bilimsel bir kimlik kazanmanız için yoğun bir çaba sarf eden okulumuz öğretim elemanlarına, idari personellerimize, bizleri sizlerle buluşturan ailelerinize ve siz kıymetli öğrencilerime çok teşekkür ediyorum.”

Böyle özel bir günde öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirten Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi. Prof. Dr. Demirtaş: “Sevgili öğrenciler bugün öğrenim hayatınızın son günündesiniz. Önünüzde yepyeni bir dönem var. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki dönemde de başarılı olacağınıza inancım tam. Çünkü sizler buraya geldiğiniz günden bugüne kadar göstermiş olduğunuz performansla bunu kanıtladınız ve diploma almayı hak ettiniz. Burada bir söz de velilerimize söylemek istiyorum. Sevgili veliler siz çocuklarınızı önce Allaha sonra bize emanet olarak buraya gönderiyorsunuz. Biz de üniversite olarak bu bilinçle hareket ediyor, çocuklarınızı emanetimiz olarak görüyor ve onları geleceğe bu anlayışla hazırlamaya gayret ediyoruz. Bu çerçevede sevgili velilerimize teşekkürlerimi borç biliyorum. Okul yönetimimize, saygıdeğer meslektaşlarımın tamamına, okulun idari personeline çok teşekkür ediyorum. Mezuniyetinizin hayırlara vesile olmasını diliyor, yeni hayatınızda üstün başarılar temenni ediyorum.” dedi.

Program, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve okul idarecileri tarafından dereceye giren öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreniyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler