Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Adilcevaz MYO Mezuniyet Töreni

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 17.05.2017, 526 defa okundu.

Adilcevaz Meslek Yüksekokulu 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 16 Mayıs Salı günü Adilcevaz Sosyal Hizmet Merkezi Konferans Salonu'nda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Törene, Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman, Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Ekem, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş, Genel Sekreter M. Zahid Kuldaş, MYO Müdürü Öğr. Gör. Murat Çelik, kamu kurum amirleri, akademik personel, öğrenciler, aileler ve davetliler katıldı.

22’nci dönem mezunlarını vermenin sevincini yaşadıklarını ifade eden MYO Müdürü Öğr. Gör. Murat Çelik: “Öğrencilerimiz okulumuzdan çok iyi bilgi ve donanımla ayrılarak bundan sonraki hayatlarında öğrendikleri birçok şeyin farkına varacaklardır. Hayatın yeni aşamasında okul yılları tatlı bir anı olarak kalırken, asıl zorlu ve bütünlemesi olmayan hayat sınavında öğrencilerimize üstün başarılar diliyorum. Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım ve üniversite yönetimimize yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Okulu birincilikle bitiren Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü öğrencisi Büşra Duran’ın yaptığı konuşmanın ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Demirtaş ve Adilcevaz Kaymakamı Arif Karaman yaptıkları konuşmalarda mezun olan öğrencilere hayatlarında başarılar diledi.

Dereceye giren öğrencilere ödül, mezun öğrencilere de anı belgelerinin verilmesinin ardından öğrenciler keplerini havaya atarak mezuniyet sevinci yaşadı. Program, kokteyl ve müzik eşliğinde öğretim görevlileri ve öğrencilerin halay çekerek eğlemelerinin ardından sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler