Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Son Haberler

Uluslararası Yamaç Paraşütü ve Bisiklet Yarışı Festivaline Katıldık

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 16.05.2017, 374 defa okundu.

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde her yıl geleneksel hale gelen Uluslararası Yamaç Paraşütü ve Bisiklet Yarışı Festivali’nin dördüncüsü 13-14 Mayıs tarihlerinde düzenlendi.

Bitlis Eren Üniversitesi Genç Elazığlılar Derneği (GELDER) ile beraber festivale dalış ekibiyle destek verdi. İki gün süren etkinlik kapsamında bisiklet yarışı, yamaç paraşütü, kano kürek, dalış, yüzme, motocross show ve konserlerin yanı sıra birçok etkinlik gerçekleşti. Üniversitemizden bu festivale katılan öğrencilerimiz çadır kampında ağırlanarak iki gün boyunca doğa ve su sporları yaptılar.

Sivrice Belediye Başkanı Ebubekir Irmak, Üniversitemizin desteği için teşekkürlerini dile getirerek her yıl üniversitemizi ve öğrencilerimizi beklediklerini ifade etti. GELDER Başkanı Fuat Ülger tarafından Sivrice Belediyesi ve GELDER adına Rektörümüz Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’a göstermiş oldukları desteklerinden dolayı takdim edilen plaketi dalıştan sorumlu hocamız Yrd. Doç. Dr. Erdinç Vural teslim aldı.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler