Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Son Haberler

Türkiye Üniversitelerarası Wushu Şampiyonasında Büyük Başarı

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 17.04.2017, 666 defa okundu.

Üniversitemiz Wushu Takımı 10-14 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Üniversitelerarası Wushu Şampiyonasında 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

BESYO Müdürü Doç. Dr. Ali Tekin ve Öğr. Gör. Gülcan Tekin tarafından hazırlanan, BESYO öğrencilerinden oluşan takımımızda, 48 kiloda Ümit Radar Türkiye birincisi, 60 kiloda Çiğdem Kırvaç ve 70 kiloda Nur Zilan Tamir Türkiye ikincisi, 52 kiloda Mehmet Aktaş ve 56 kiloda Kader Özel Türkiye üçüncüsü oldu.

Kicboksta elde ettikleri başarıları Wushu ile devam ettirdiklerini belirten BESYO Müdürü Doç. Dr. Ali Tekin, gelecek yıl için daha büyük başarılar hedeflediklerini ifade etti. Doç. Dr. Tekin: “Elde ettiğimiz başarılar bizi daha da motive ediyor. Önümüzde futsal ve voleybol turnuvaları var. Bu branşlarda da iddialı olacağımıza yürekten inanıyorum. Öğrenci kardeşlerimi gönülden tebrik ederim.” dedi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler