Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Fotoğraf Derneklerinden Rektörümüze Ziyaret

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 17.04.2017, 491 defa okundu.

Bitlis ve Ahlat’ta faaliyet gösteren Fotoğraf Dernekleri ve fotoğraf sanatçıları Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’ı ziyaret etti.

Bitlis Fotoğrafçılar Derneği (BİFOD) Başkanı İskender Selçuk ile Ahlat Fotoğrafçılar Derneği (AHFOD) Başkanı Özkan Olcay ve dernek yönetim kurulu üyeleri Rektör Prof. Dr. Yardım’ı tebrik ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Oldukça verimli ve güzel geçen ziyarette BİFOD Başkanı İskender Selçuk ile AHFOD Başkanı Özkan Olcay, Bitlis ve ilçelerini fotoğraf sanatı aracılığıyla tanıtmaya çalıştıklarını, Bitlis Eren Üniversitesi’nin de yapmayı planladıkları her türlü kültürel ve sanatsal çalışmalarda destek vereceklerini ifade ettiler. Rektör Prof. Dr. Yardım ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek fotoğraf dernekleri başkan ve üyelerine teşekkür etti. Yapmayı planladıkları projeler hakkında da bilgiler paylaşan Rektör Prof. Dr. Yardım, kültürel ve sanatsal projeler üzerinde de çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Ziyaret sonunda dernek başkanları ve üyeleri kendi çekmiş oldukları fotoğraf tablolarını Rektör Prof. Dr. Erdal Necip Yardım’a hediye ettiler.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler