Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Birimlerimizden

Kreş Öğrencileri Yıl Sonu Gösterisi Düzenledi

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 05.06.2015, 1410 defa okundu.

Sağlık Hizmetleri MYO Uygulama Kreş ve Anaokulu öğrencileri tarafından 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni düzenlendi. 5 Haziran Cuma günü Rahva Yerleşkesi Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan programa akademik, idari personel ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Saygı Duruşu ve  İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Okutman Hatice Öntürk; “Bitlis Eren Üniversitesi Uygulama Kreş ve Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi ve Mezuniyet Töreni’ne hoş geldiniz” dedi. Öntürk; “Bu gün burada minik öğrencilerimizin günlerdir sizler için hazırlamış oldukları sanatsal ve eğitsel çalışmalarını paylaşmak için toplanmış bulunuyoruz. Okulumuzda ilk eğitim öğretim yılımızı geride bıraktık. Eğitimin temelinde sevgi, umut ve emek vardır. Bizler sizlerden emanet aldığımız minik öğrencilerimizi bu ilkeler doğrultusunda yetiştirmeye çalışıyoruz. Çocuklarımızın ülkemize ve dünyaya yararlı bireyler olarak yetişmesi temel amacımızdır. Sevgili misafirlerimiz birazdan minik yüreklerden muhteşem bir gösteri izleyeceksiniz. Çocuklarımızın bu gösteriyi hazırlamasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Çocuklar umudun ve sevincin çiçekleri, gelecek mutlu günlerin habercileridir diyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Etkinlik, Şekerler Grubu Slayt Gösterisi ve Dansı, Yıldızlar Grubu Korosu, Kelebekler Grubu Bale Gösterisi, Yıldızlar Grubu Şemsiye Dansı, Kelebekler Grubu Slayt Gösterisi, Kelebekler Grubu Türkan Dansı, Yıldızlar Grubu Slayt Gösterisi ve Yıldızlar Grubu Folklor Gösterisiyle devam etti.

Program, mezun öğrencileri temsilen dört öğrencinin mezuniyet diplomalarını almalarının ardından kreş öğrencilerinin hazırladığı resimlerden oluşan serginin gezilmesiyle sona erdi. 

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler