Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Son Haberler

Uzaktan Eğitim Programı İlk Mezunlarını Verdi

Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 27.06.2013, 2839 defa okundu.

Üniversitemiz tarafından Uzaktan Eğitim Birimi 2012-2013 eğitim öğretim yılı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü, Çocuk Gelişimi Uzaktan Eğitim Programı mezuniyet töreni düzenlendi.

Üniversitemiz tarafından Uzaktan Eğitim Birimi 2012-2013 eğitim öğretim yılı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü, Çocuk Gelişimi Uzaktan Eğitim Programı mezuniyet töreni düzenlendi. Türkiye'nin dört bir yanından gelen uzaktan eğitim öğrencilerinin katıldığı tören 26 Haziran Çarşamba günü saat 14.00'te Rektörlük Konferans Salonu'nda yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından mezun öğrenciler adına konuşan Tuğba Korkmaz, farklı bir coğrafyaya sahip Bitlis'i çok sevdiklerini belirterek, Bitlis Eren Üniversitesi'nde kazandıkları bilimsel kimliği gururla taşıyacaklarını söyledi.

Bu günün Üniversitemiz için çok önemli bir gün olduğunu belirten Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Okutman Hatice Öntürk, Uzaktan Eğitim Programının ilk mezunlarını verdiklerini söyledi. Okutman Öntürk; " Bazı şeylerin önüne geçemiyoruz, zaman akıp geçiyor ve bizler her seferinde bir sonla baş başa kalıyoruz. Bu aslında bir son aynı zamanda yeni bir başlangıç. Yeni bir hayata merhaba. Bu hizmetin sizlere ulaşmasında emeği geçen başta Rektörümüz Prof. Dr. Mahmut Doğru olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Törene katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Sabir Rüstemli; "2012-2013 yılı Çocuk Gelişimi Uzaktan Eğitim Programını başarıyla tamamlayarak mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Yolunuz ve bahtınız açık olsun" dedi.

Program mezun öğrencilere anı belgelerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ve hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle sona erdi.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler