Rektörümüzün Öğretmenler Günü Mesajı

Dünyanın en kutsal ve en eski mesleklerinden olan öğretmenlik, bilginin üretilmesi, geliştirilmesi ve yarınlara aktarılması sürecinde çok önemli bir role sahiptir. Öğretmenlerimiz dün olduğu gibi bugün de değişimin, gelişimin, yenilenmenin ve daha ileri hedeflere doğru yürümenin anahtarı durumundadır. Ülkemizin, kalkınmayı gerçekleştirerek gelecekle ilgili hedeflerine ulaşmasında önemli görevler üstlenen, yurdumuzun her köşesine ulaşarak fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, bu vesile ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm vefat eden öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anar, hayatta olan tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Mahmut DOĞRU

Rektör

 

 

 
Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ

Üniversitemizin sizlere sunmuş olduğu gelişmiş kütüphane imkânları, modern Öğrenci Uygulama Laboratuarı, hızla artan sosyal ve kültürel faaliyetler ile huzur ve güven ortamında eğitim yapma çabası içerisindeyiz.

Çağımızın eğitim anlayışı bilgiyi öğretme değil, öğrenmeyi öğretme temeline dayanmaktadır. Dolayısıyla, meslek yüksekokulumuzun öncelikli hedefi sizin ufkunuzu açmak, yolunuza çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak ve ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü donanımı erişiminize sunmaktır. Bu amaçla üniversitemiz sizlerin geleceğe hazırlanmanız için gereken bilgi, teknoloji ve sosyal destek programlarını da içeren her türlü kaynağı hizmetinize sunmakta ve bu kaynakları sürekli zenginleştirmektedir. Bu noktada sizlere düşen görev verilenlerle yetinmeyip bizlerden daha fazlasını istemeniz ve elinizdeki olanakları en verimli şekilde kullanmanızdır. Böylece, kalıcı üstünlükler kazanmış, bilim ve teknoloji üretimine odaklı, toplumun değişen ihtiyaçlarına cevap verebilen, ülkemize ve tüm insanlığa yararlı bireyler olarak hayata atılmanız mümkün olacaktır. Sizlere güveniyoruz ve geleceğin sizin ellerinizde olduğunu biliyoruz.

Siz değerli öğrencilerimize en iyi akademik ve sosyal hizmet sunmayı hedef edindik.

Unutmayın ki bütün bunları yaparken sevgi ve desteklerinize ihtiyaç duymaktayız.

Hepinizi Sevgi ile Kucaklıyorum...

 

Okt. Hatice ÖNTÜRK
SHMYO Müdürü

 

Güncel

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu


+90(434)2220000 Dahili:9400-Öğrenci İşl:4342220594

+90(434) 2229100

Hüsrevpaşa Yerleşkesi Hüsrevpaşa Mah. Sosyal Konutlar 13000 Merkez/Bitlis

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

Sayfa Başı

Ana Sayfa

Duyurular

İletişim